הלוואה משלימה למשכנתא

הלוואה משלימה למשכנתא

אם אתם חולמים על דירה משלכם, אתם ודאי יודעים שהדרך לדירה עוברת דרך המשכנתא. עם זאת, בגלל אתגרים פיננסיים גלובליים ותנאי השוק המשתנים בהתמדה לא כולם מצליחים לעבור את תנאי הסף למשכנתא המיוחלת וצריכים לחפש פתרונות חלופיים ויצירתיים. הלוואה משלימה למשכנתא היא פתרון חלופי ויצירתי לאנשים שאין בידם ההון העצמי הדרוש לקבלת משכנתא ולרכישת דירה. מדובר במוצר פיננסי איכותי שמרחיב את מעגל הזכאים למשכנתא בארץ ואולי גם יתאים לכם.

עכשיו יותר מתמיד חלום הדירה הוא בר־מימוש בזכות המסירות של התאחדות יועצי המשכנתאות וההישג חסר התקדים שלה בבנק ישראל; הישג זה ינגיש לכם הלוואה מיוחדת שתשלים את הדרוש למשכנתא שלכם. אבל שימו לב, מדובר בחלון הזדמנויות זמני שנפתח לחודשים ספורים ועומד להיסגר ממש בקרוב. רוצים את דירת חלומותיכם? עכשיו הזמן לפעול. בואו נשמע מה יש לצוות של לוגין פייננס לומר על כך.

 

מהי הלוואה משלימה למשכנתא?

הלוואת משלימה למשכנתא היא מוצר פיננסי המיועד לאנשים שאין ברשותם ההון העצמי הנדרש להלוואת משכנתא סטנדרטית. מסלול הלוואה זה אושר בבנק ישראל בזכות המאמץ חסר התקדים של התאחדות יועצי המשכנתאות, והוא גובש כגלגל הצלה של ממש לכל מי שאינו עומד בתנאי הסף למשכנתא. הלוואה משלימה למשכנתא – כשמה כן היא – משלימה לכם את ההון העצמי הנדרש למשכנתא ולדירה. ההלוואה המשלימה ניתנת ללווים גם בסכום הגבוה משווי הדירה עד לשיעור של 50 אחוזים. גמישות היא מילת המפתח במסלול ההלוואה הזה, והיא בהחלט ניכרת.

 

איך לרכוש דירה רק עם 15% הון עצמי?

 

מתי אפשר לקבל הלוואה משלימה למשכנתא?

אפשר לקבל הלוואה משלימה למשכנתא אם אינכם עומדים בתנאי הסף לקבלת משכנתא בשל היעדר הון עצמי, ולהשתמש בה בתור הלוואה להון עצמי, ואפשר גם לקבל אותה לכל מטרה אחרת ובמיוחד אם אתם מתמודדים עם קשיים פיננסיים כאלה ואחרים. סכום ההלוואה המרבי הוא 200,000 ₪, והוא יכול להיות קרש הקפיצה שלכם ליציבות פיננסית. עם זה, חשוב להתייעץ עם צוות יועצי המשכנתאות של לוגין פייננס לפני שמגישים בקשה להלוואה משלימה למשכנתא. אנחנו בלוגין פייננס נוכל להעריך את היכולות הפיננסיות שלכם ולוודא שההלוואה המשלימה למשכנתא אכן מתאימה ליכולותיכם הפיננסיות ולצרכים המשפחתיים שלכם.

 

איך כדאי להשתמש בהלוואה משלימה למשכנתא?

הלוואת משכנתא משלימה מתאימה לתרחישים פיננסיים שונים. אם אתם מנסים לנהל החזרים חודשיים של הלוואות מרובות, ומצב זה מכביד על התזרים המשפחתי שלכם ואף פוגע בו, אתם יכולים להיעזר בהלוואה משלימה למשכנתא ולייעל את תמהיל החובות שלכם. אם ברצונכם לרכוש דירה ואין בידכם ההון העצמי הנדרש להלוואת משכנתא סטנדרטית, אתם יכולים להשתמש בהלוואה משלימה למשכנתא גם אם סכום ההלוואה עולה על שווי הדירה.

חשוב לציין שההלוואה ניתנת בשיעור של עד 70 אחוזים משווי הדירה או עד 200,000 ש"ח (הסכום הנמוך מבין השניים). אם קניתם דירה מקבלן, ההלוואה תינתן רק אם יש בידכם טופס 4 מאושר, כלומר אם קיבלתם מפתח לדירה. אם רכשתם את הדירה במחיר למשתכן, וטרם חלף המועד המאפשר לכם למכור אותה, עליכם להפחית משווי הדירה 450,000 ₪ לפי הנחיות הרגולציה כדי לקבל את ההלוואה.

 

איך מגישים בקשה להלוואה משלימה למשכנתא?

הלוואה משלימה להון עצמי ניתנת בתהליך שיטתי שמבטיח יעילות ושקיפות. כך תניעו את התהליך:

קבלו ייעוץ מלוגין פייננס

לפני שתגישו את הבקשה להלוואה, התייעצו איתנו. צוות המומחים של לוגין פייננס יעזור לכם להבין את הדקויות של ההלוואה ולוודא שהיא מתאימה ליעדים הפיננסיים שלכם וליכולותיכם.

אספו נתונים פיננסיים ואסמכתאות

איספו נתונים המעידים על מצבכם הפיננסי וגבו אותם באסמכתאות. אם קניתם דירה מקבלן, צרפו לבקשה טופס 4 מאושר, ואם קניתם דירה במחיר למשתכן, ערכו תחשיב כדי לדעת מה סכום ההלוואה שזמין לכם. הכנה מדוקדקת של הניירת תייעל את התהליך.

בררו מהו סכום ההלוואה

הלוואה להון עצמי למשכנתא ניתנת בשיעור של עד 70 אחוזים משווי הדירה או בשיעור של עד 200,000 ש"ח (הסכום הנמוך מבין השניים). אם תבינו את התנאים הבסיסיים של ההלוואה, תוכלו לתכנן את עתידכם הפיננסי וליהנות מתזרים חודשי איכותי.

הגשת הבקשה

הגישו בקשה לקבלת הלוואה משלימה לדירה בצירוף כל המסמכים הרלוונטיים. ודאו שהנתונים שצירפתם מדויקים, והמסמכים המצורפים תומכים בבקשתכם. כך תגדילו את הסיכויים שלכם לקבל את ההלוואה מהר.

בדיקת הבקשה ואישור ההלוואה

נציגי הבנק יבחנו את בקשתכם, יעריכו את היכולת הכלכלית שלכם ואת שווי הדירה. ההלוואה תאושר בכפוף להנחיות בנק ישראל.

 

מה היתרונות של הלוואה משלימה למשכנתא

  • גמישות – הלוואה משלימה משכנתא מאופיינת בגמישות, וזה היתרון העיקרי שלה. ההלוואה ניתנת לכל מטרה ונותנת ללווים מענה לצרכים פיננסיים שונים.
  • זמינות – הלוואה משלימה למשכנתא זמינה ללווים בלי קשר לדירוג האשראי שלהם. אפשר לקבל אותה בסכום הגבוה ב־50 אחוזים משווי הדירה.
  • סיוע פיננסי – הלוואה משלימה למשכנתא שונה מהלוואות סטנדרטיות למשכנתא ונותנת סיוע פיננסי לאנשים המתמודדים עם קשיים כלכליים. באמצעותה אפשר לנהל את תמהיל החובות ולשקם את המערך הפיננסי האישי והמשפחתי.
  • אישור מהיר – בזכות חלון ההזדמנויות הצר שפתח בנק ישראל ללווים מכל שדרות החברה, תהליך אישור ההלוואות מהיר, והלווים יכולים לקבל אותן בתוך פרק זמן קצר מאוד.

 

מה החסרונות של הלוואה משלימה למשכנתא?

  • הגבלה על סכום ההלוואה – סכום ההלוואה המשלימה למשכנתא מוגבל ל־70% משווי הדירה או ל־200,000 ש"ח ועלול לא להתאים לאנשים עם צרכים פיננסיים מורכבים.
  • התניות שונות – אם קניתם דירה מקבלן, תצטרכו להציג טופס 4 מאושר כדי לעמוד בתנאי הסף של ההלוואה, ואם קניתם דירה במחיר למשתכן, תיאלצו לקזז משוויה סכום גבוה מאוד כדי לעמוד בתנאי הסף.

הלוואה משלימה להון עצמי

 

בדרך להלוואה משלימה למשכנתא עוברים בלוגין פייננס

אומנם הלוואה להון עצמי לדירה היא פתרון איכותי לכל מי שאינו עומד בתנאי הסף למשכנתא סטנדרטית, אך יש לגשת אליה בעיניים פקוחות, לבחון את התנאים שלה ולהתאימם למצב הפיננסי האישי והמשפחתי ולקבל החלטה נבונה. מתקשים לעשות את זה לבד? בואו להתייעץ איתנו.

אנחנו מציעים לכם את המומחיות שלנו בתחום המשכנתאות ואת ניסיוננו רב השנים. אם נסיק שאפשר למצוא פתרונות חלופיים בשבילכם, נציע אותם בהלימה למצבכם הפיננסי וליכולותיכם. הקשרים ההדוקים שקשרנו עם המוסדות הבנקאיים והחוץ־בנקאיים המובילים בארץ, יעזרו לנו לעזור לכם. אנחנו נתווך ביניכם ובין המוסדות השונים ונאתר את מסלול ההלוואה המיטבי לכם. לפני שמגישים בקשה להלוואה משלימה למשכנתא, צריך להבין את המוצר הפיננסי המוצע. וכדי להבין את המוצר הפיננסי צריך להבין במשכנתאות; פשוט מאוד. אז אל תגישו בקשה להלוואה בלי לדבר עם מי שמבין את המוצר, בלי לדבר איתנו בלוגין פייננס.

 

להשלים את המשכנתא ולהגשים את חלום הדירה

במארג המורכב של מימון משכנתאות, הלוואות משלימות למשכנתא הן גלגל הצלה אמיתי לכל מי שחולם על דירה אך אינו עומד בתנאי הסף להלוואת משכנתא. בין שאתם זקוקים להשלמת ההון העצמי, ובין שאתם מתמודדים עם קשיים פיננסיים וצריכים לערוך מחדש את תמהיל החובות שלכם, הלוואות משלימות למשכנתא הן המוצר הפיננסי שנועד בשבילכם. הן גמישות, והן ייתנו לכם הרבה יותר משווי הדירה (עד 70 אחוזים). עם זה, צריך להשתמש בהן בתבונה, וכדי להשתמש בהן בתבונה אתם צריכים את המומחיות של יועצי המשכנתאות של לוגין פייננס.

אז תנו לנו לעזור לכם, תנו לנו להיות השותפים שלכם במסע הזה. אל תגישו בקשה להלוואה משלימה למשכנה בלי לדבר איתנו ובלי לבחון חלופות מתאימות או מסלולי הלוואה מתאימים. חלון ההזדמנויות צר וייסגר בתוך חודשים ספורים, אז בואו נשתמש בו בתבונה. דברו איתנו, אנחנו כאן בשבילכם.

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים
או התקשרו 077-8035972
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם:
ולדה יעקובוב - מנכלית לוגין פייננס
ולדה יעקובוב - מנכלי"ת לוגין פייננס

עם למעלה מ-14 שנות ניסיון רבות ערך בתחום המשכנתאות, ולדה יעקובוב היא יועצת משכנתאות ותיקה אשר מחוייבת לעזור לאנשים ולעסקים להשיג את יעדיהם הפיננסיים. היא מביאה שפע של ידע ומומחיות לשולחן. ולדה בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן ותואר ראשון נוסף בניהול עסקי מאוניברסיטת GSI במוסקבה. ולדה מנהלת ביעילות תיקי לקוחות פרטיים ועסקיים, וסייעה ללקוחות לנווט בבטחון ובקלות את המורכבות של שוק המשכנתאות. מסירותה למצוינות הוביל אותה ואת החברה שלה באופן עקבי להצלחה.

נותרתם עם שאלות פתוחות?
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו פרטים
או התקשרו 077-340-70-40
השאירו פרטים
דילוג לתוכן