fbpx

איחוד הלוואות

תשלומי ההלוואות והמשכנתא החודשית חונקים אתכם?
זקוקים לאוויר לנשימה?

זו הסיבה שאנחנו כאן כדי לעזור לך להשתלט על ההלוואות ולחסוך כסף רב. השאלון המהיר והפשוט שלנו נועד להעריך את התאמתך לאיחוד הלוואות, צעד חכם לקראת המסלול הפיננסי החדש שלך.

איחוד הלוואות להחזר חודשי מופחת ב-50% ומעלה תוך 45 יום בלבד

בדיקת התאמה לאיחוד הלוואות חינם

*תהליך איחוד הלוואות מתאים לבעלי דירות ו/או למי שיש דירה בבעלות הוריהם בלבד.

קיבלנו את כל הנתונים שלך, כעת הצוות שלנו יבחן ויינתח אותם. נא למלא מספר טלפון על מנת שנוכל לחזור אליך עם האפשרויות לאיחוד הלוואות.

55 שניות בממוצע לוקח מילוי השאלון

איחוד הלוואות, איך זה עובד?

תיאור התהליך

שמאות

בדיקת התאמה

מילוי כל הפרטים והנתונים בשאלון.

בחירת המסלול

ניתוח הנתונים

הצוות שלנו יבחן את כל הנתונים שלך וניצור איתך קשר.

הגשת בקשה למשכנתא הפוכה

איסוף החומרים

יש לרכז אסמכתאות רלוונטיות כמו לוחות סילוקין ודוחות אשראי.

ייעוץ מקצועי

ליווי אישי

מומחה משכנתאות ילווה אותך לאורך כל התהליך עד לקבלת ההלוואה.

שאלות ותשובות על איחוד הלוואות

איחוד הלוואות הוא תהליך של שילוב הלוואות מרובות להלוואה אחת בפריסת שנים ארוכה. הדבר נעשה לרוב במטרה להפחית החזרים חודשיים, לפשט את ההחזר וניהול החוב בצורה יעילה יותר.

ניתן לאחד סוגים שונים של הלוואות, הלוואות לסטודנטים, הלוואות מחברות כרטיסי אשראי שונות, הלוואות רכב, הלוואות צרכניות לניהול משק בית כללי ועוד. עם זאת, הזכאות, הזכאות והתהליך עשויים להשתנות בהתאם לסוג ההלוואה.

איחוד הלוואות יכול להוביל לתשלומים חודשיים נמוכים יותר על ידי הארכת תקופת ההחזר או קבלת ריבית נמוכה יותר.

היתרונות של איחוד הלוואות כוללים תהליך החזר פשוט יותר, תשלומים חודשיים נמוכים יותר, ריבית קבועה וגישה לאפשרויות החזר נוחות, בהתאם לסוג ההלוואות המאוחדות.

איחוד הלוואות עצמו אינו משפיע ישירות על דירוג האשראי. עם זאת, אם זה כרוך בסגירת חשבונות קיימים או פתיחת חשבון אשראי חדש, עשויות להיות השפעות זמניות על דירוג האשראי. חשוב לנהל את ההלוואה המאוחדת החדשה בצורה אחראית כדי לשמור או לשפר את כושר האשראי.

כן, איחוד הלוואות יכול להיות אופציה מועילה לאנשים המתמודדים עם קשיים כלכליים. זה יכול לספק הקלה על ידי הפחתת התשלומים החודשיים, יחד עם זאת חיוני לבחון את כל האפשרויות הזמינות ולהבין את ההשלכות ארוכות הטווח לפני קבלת החלטה.

כדי לאחד הלוואות, אתם מוזמנים לפנות אלינו בוואטסאפ או למלא את שאלון ההתאמה ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי עם מלוא הפרטים.

מהו איחוד הלוואות?

איחוד הלוואות הוא אסטרטגיה פיננסית ייחודית לייעול תהליך הניהול של ההלוואות מרובות. עיקרה מיזוג הלוואות מרובות בתנאי החזר שונים להלוואה אחת גדולה בתנאי החזר קבועים. האסטרטגיה הזאת מתאימה לאנשים שקיבלו בחלוף השנים הלוואות רבות ממלווים רבים, מתקשים לנהל אותן ומעוניינים לייעל את תשלומי ההחזר.


למה כדאי לאחד הלוואות?

אז אחרי שהבנו מה זה איחוד הלוואות, ננסה להבין למה כדאי לאחד הלוואות. ראשית, כדאי לאחד הלוואות כיוון שזה מהלך אסטרטגי להשגת יציבות פיננסית. בזכות המהלך הזה הלוואות מרובות מעיקות ומכבידות מתמזגות להלוואה אחת, ותשלומי ההחזר המרובים והמשתנים מתמזגים לתשלום חודשי אחד קבוע ויציב. מיזוג הלוואות מאפשר לאנשים לפשט את תהליך החזר החובות ואת המורכבות הכרוכה במעקב אחר תאריכי פירעון ושיעורי ריביות.
שנית, איחוד הלוואות מבטיח ריבית קבועה, יציבה ולא משתנה וחיסכון כספי לאורך זמן. ולבסוף, איחוד הלוואות יכול לשפר את דירוג האשראי של הלווים כיוון שהוא מעיד על התנהלות פיננסית אחראית ועל המחויבות שלהם להחזר חובות. בסופו של דבר איחוד הלוואות הוא דרך מובנית לרווחה כלכלית של אנשים ולשליטה על מצבם הפיננסי.


זיהוי אתגרים פיננסיים – מתי צריך לאחד הלוואות?

האתגרים פיננסיים המצריכים איחוד הלוואות בבנק הם הצטברות של חובות מרובים שכוללים ריביות משתנות, לוחות סילוקין ונושים זועמים. אנשים הנושאים בנטל כבד של חובות, מתקשים בדרך כלל לנהל את הכספים שלהם היטב, סופגים עמלות, היטלים, קנסות ואף עיקולים, ודירוג האשראי שלהם נפגע. נוסף על כך, נטל החובות גורם מתחים, חששות וחרדות, פוגע באיכות החיים ואיננו מאפשר תכנון פיננסי נבון. חובות בכרטיסי אשראי, משיכות יתר מהעובר ושב, הלוואות אישיות שונות מחמירים את האתגרים הפיננסיים האלה, והריביות שנלוות לכל הלוואה, משיכת יתר או חיוב באשראי רק מעצימות אותם.

איחוד הלוואות הוא פתרון הגיוני ומעשי במצבים של קריסה פיננסית ועומס הלוואות; הוא מאפשר לאנשים להחזיר לעצמם את השליטה על מצבם הפיננסי, לפשט את תהליך סילוק החובות ולייעל אותו. רק בדרך זאת הם יכולים להניח יסודות לעתיד פיננסי יציב וטוב יותר ולהשיג רווחה כלכלית.


צבירת חובות מרובים – המניע העיקרי לאיחוד הלוואות

צבירת חובות מרובים הוא המניע העיקרי לגיבוש הלוואה גדולה לאיחוד הלוואות כיוון שהתחייבויות פיננסיות מרובות הן כמו מערבולת עצומה וסוחפת שצוברת מהירות ועוצמה אם איננה מטופלת כראוי. חובות מרובים מאופיינים בפריסת תשלומים מורכבת, בריביות גבוהות ובתאריכי פירעון שונים. מורכבות זאת זה לא רק מסבכת את ההתנהלות הפיננסית החודשית אלא גם עלולה לגרום להחמצת תשלומים, לעמלות איחור ולדירוג אשראי בעייתי.

חובות מרובים מעכבים את הלווים ומונעים מהם להתקדם לעבר יעדים פיננסיים חשובים והזדמנויות להשקעה. איחוד הלוואות הוא נכס אמיתי ותרופה פיננסית של ממש. הוא נותן ללווים הזדמנות להשתקם ולבנות תשתית פיננסית חדשה, יציבה וטובה. תהליך האיחוד לא רק מקל את האתגרים הפיננסיים של הלווים אלא גם מתווה להם נתיב מובנה לסילוק החובות ולחופש פיננסי.


היתרונות של איחוד הלוואות

לנהל את החובות ביעילות

לגיבוש הלוואה לאיחוד הלוואות יש יתרונות רבים. איחוד הלוואות מאפשר לאנשים לנהל את ההתחייבויות הפיננסיות שלהם ביעילות ולהחזיר לעצמם את השליטה על רווחתם הכלכלית. היתרון העיקרי הוא פישוט תשלומי ההחזר החודשיים – במקום לתמרן בין תאריכי פירעון מרובים ובין ריביות משתנות הלווים נהנים מתשלום חודשי אחד בריבית קבועה ונמנעים מתשלומים מוחמצים, מעמלות איחור ומההשפעה השלילית שלהם על דירוג האשראי. יתרון מובהק נוסף הוא הריבית הקבועה הנלווית לתשלום החודשי וחוסכת כסף לאורך זמן. עוד יתרון של איחוד הלוואות הוא שיפור דירוג האשראי – יתרון שיש לו ערך רב לעתיד הפיננסי של הלווה. איחוד הלוואות מאפשר לכל אחד לנהל חובות ביעילות, להפחית לחצים פיננסיים, לבסס תשתית פיננסית ראויה ולבנות עתיד כלכלי טוב יותר.


להחזיר חובות בתשלום אחד

מנגנון איחוד הלוואות הוא תהליך פשוט ויעיל שעוזר לאנשים לשלוט בחובותיהם. בתהליך זה כל ההלוואות הרשומות על שם הלווה מתמזגות להלוואה אחת שנפרסת לתקופה ארוכה, מחולקת לתשלומים חודשיים במועדים מוגדרים ונושאת ריבית קבועה. איחוד ההלוואות להלוואה אחת ונעילת שיעור הריבית הנלווית אליה עוזרים לאנשים לנהל את המשאבים הפיננסיים שלהם ביעילות ולתעל אותם לסילוק חובותיהם. מנגנון זה מתווה ללווים דרך מובנית לחיים פיננסיים יציבים שבסופם ממתין להם החופש הפיננסי המיוחל.

מה זה איחוד הלוואות


חיסכון פוטנציאלי בריבית – איך איחוד הלוואות יכול להפחית עלויות?

איחוד הלוואות טומן בחובו פוטנציאל לחיסכון מובהק בריבית. החיסכון בריבית הוא תמרון פיננסי שמצמצם את העלויות של כלל ההלוואות ומאיץ את תהליך סילוק החובות. נעילת הריבית בשיעור קבוע ובלתי משתנה מפחית בעלויות וחוסך ללווים כסף. כמו כן, תקופת ההחזר הממושכת מפחיתה מהלווים עומס פיננסי רב ומאפשרת להם להפנות משאבים פיננסיים להוצאות חיוניות אחרות ואף להשקעות רווחיות. לאיחוד הלוואות יש יתרון אסטרטגי מובהק, והוא – צמצום הוצאות הריבית, האצת סילוק החובות והכנת התשתית להתחזקות פיננסית, ליציבות פיננסית ולביטחון פיננסי.


דירוג אשראי משופר – הדרך להבראה פיננסית

תהליך איחוד הלוואות הוא זרז לשיפור דירוג האשראי ולהבראה פיננסית. גם תהליך איחוד הלוואות וגם תהליך של איחוד הלוואות ללא נכס מאפשרים ללווים לשלוט בחובות שלהם, לנהל אותם היטב ובד בבד לשפר את דירוג האשראי שלהם. בהאחדת התשלומים החודשיים הלווים יכולים לעקוב אחר התקדמותם בלוח הסילוקין, לתכנן את ההוצאות החודשיות ולחזק את כושר האשראי שלהם. ככל שהם מתקדמים בלוח הסילוקין הלווים יכולים להפגין התנהגות פיננסית אחראית ולהעלות אט אט את דירוג האשראי שלהם. דירוג אשראי משופר לא רק פותח דלתות להלוואות עתידיות בתנאים טובים אלא גם מבטא את המחויבות של הלווים להתנהלות פיננסית תקינה.

קצת עלינו

ולדה יעקובוב מנכלית לוגין פייננס

ולדה יעקובוב

מנכלי"ת

יועצת משכנתאות עם ניסיון של למעלה מ-12 שנים.

בוגרת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן.

בוגרת תואר ראשון נוסף, Business Management מאוניברסיטת GSI -מוסקבה.

בעלת ניסיון רב בניהול תיקי לקוחות פרטיים ועסקיים.

מובילה את החברה למצוינות.

זמירה יוסף מנהלת תיקי לקוחות

זמירה יוסף

מנהלת תיקי לקוחות

בעלת תואר ראשון בנדל"ן עם התמחות בשמאות מקרקעין מטעם מכללת קרית אונו.

סיימה קורס ייעוץ משכנתאות מטעם מכללת פסגות.


עבדה בבנק לאומי כמנהלת אגף משכנתא פנסיונית.

בתחום מעל 5 שנים.

למה אנחנו?

אנו גאים בהצעת ערך פיננסית מקיפה שלא תקבלו בשום מקום אחר. שירותי ייעוץ, לרבות פתרונות משכנתא מותאמים למסורבים, איחוד הלוואות, משכנתאות לגיל הזהב וייעוץ משפטי מקיף.

הצוות המסור שלנו מייצג לקוחות רבים ומנוסה במגזר הבנקאי והחוץ בנקאי, תוך מינוף שותפות חזקה עם משרד עורכי דין מוביל בתחום המקרקעין.

ב-Login Finance, הגישה הייחודית שלנו, מושחזת בניסיון של שנים ומקצועיות בלתי מעורערת המספקת באופן עקבי את לקוחותינו.

אנו מעניקים 95% ערובה להצלחה, ומבטיחים שלקוחותינו יקבלו את הפתרונות הדרושים לנווט במורכבות של מימון משכנתא בביטחון ושקט נפשי

כשהבנקים אומרים לכם לא, לנו הם אומרים כן!

95%
הצלחה

לקוחות מרוצים
200
מיליארד ש"ח הלוואות
1
שנות הצלחה
1

תנו למומחים שלנו להשיג עבורכם את פתרונות המימון החכמים ביותר!

המלצות של לקוחות

לי דובינסקי ברדוגו
לי דובינסקי ברדוגו
אשדוד
קרא עוד
לא נראה שיש עוד מה להגיד עלייך את מספר 1!!! אמינה ,תקתקנית,
חרוצה ומשוגעת בו זמנית בקטע טוב!!! תודה שהיית שם בשבלינו 24/7 תודה על השירות החיוך והסובלנות והמלחמות שאת יודעת לנהל עבור הלקוחות שלך תודה שזכינו בך !!! עלי והצליחי תמיד !!! ואם אתם מחפשים יועצת משכנתאות שהיא הרבה!!!!!! מעבר. המלכה הזאת היא הכתובת!!
טטיאנה וגיא שטוקטר
טטיאנה וגיא שטוקטר
אשדוד
קרא עוד
תודה רבה לך אלופה!!
חייב לציין שרק האנרגיה החיובית שלך שווה מליון דולר!!!
הלוואי שנותני השירות האחרים בתחום היו כאלו. זכינו בבעלת מקצוע מן השורה. אין ספק.
איילה מלכי
איילה מלכי
אשדוד
קרא עוד
ולדה יקירה תודה רבה לך ולצוות המסור והמקצועי שלך, אתם אלופים אמיתיים, הגשמתם לנו חלום, סוף סוף יש לנו בית כפי שרצינו תמיד. תודה ענקיתתתת
ולדימיר אלשונקוב
ולדימיר אלשונקוב
אשקלון
קרא עוד
Влада! Огромное спасибо и бесконечная благодарность, в решении нашего квартирного вопроса! Спасибо за Ваш профессиональный подход, порядочность и четкую работу! Удачи и успехов в будущем!!💐💥🙏👍👍👍
פרדי וורביוב
פרדי וורביוב
אשדוד
קרא עוד
עכשיו אחרי שסיימנו עם זה, הגיע הזמן להגיד תודה. בחודשים האחרונים יש מספר אנשים שעשו ועזרו מעל ומעבר כדי להוציא את המקסימום ועל זה אנחנו מוקירים תודה. תודה ליועצת משכנתאות מספר 1 Vlada Yakobov שאין לי מושג איך הצליחה להוציא את הריביות המצחיקות האלה במשכנתא ורצה ומתרוצצת בלי סוף, ותמיד שם בשבילך. ולצוות המהמם שלך מגיע שאפו ענקקקקק מעריך אתכם מאוד! תודה 🙌
יבגניה גוליאק
יבגניה גוליאק
אשדוד
קרא עוד
הגיע זמן להגיד תודה לאחת והיחידה, פיית המשכנתאות.❤️❤️❤️ תודה על הליווי על נחישות ואמונה... עשית מעל ומעבר, השגת דברים ותנאים שאני לא יכולתי אפילו לחלום!!!!! את והצוות שלך אלופים!!!! המון המון תודה🙏🙏🙏
לבנה עברי
לבנה עברי
אשקלון
קרא עוד
ולדה היקרה !! ה-יועצת משכנתאות ,וכל מילה נוספת מיותרת גרמת לחלום שלנו להיות מציאותי , הפכת את החוויה המתישה לקלילה וכיפית ,לאפשרית! מצאת לכל בעיה פיתרון בצורה הטובה ביותר תודה 🙌 ואין ספק שעוד נשתמע☺️😉
הקודם
הבא

עובדים בשיתוף פעולה עם

אין לחברה זו תפקיד במתן אשראי או הלוואות ללקוחות, והיא פועלת כגוף שמספק שירותי ייעוץ בלבד.
כל העמלות שנגבות הינן על בסיס הצלחה וזאת בהתאם למורכבות התהליך בתחום הייעוץ ואינן קשורות לפעולות פיננסיות אחרות באופן ישיר.

השאירו פרטים
דילוג לתוכן